Saue Riigigümnaasiumi 1. sünnipäev

Tähistasime 6. novembril Saue Riigigümnaasiumi esimest aastaringi. Sünnipäev oli suunatud mälestustele ja nende loomisele. Kõik mentorrühmad said ülesandeks kinkida meie kooli raamatukogule ühe raamatu, mis neid kõnetas. Kingitud raamatutesse kirjutasid noored sisse  koolile oma soovi ja enda nimed, et hiljem vilistlasena kooli tulles  raamat riiulitest otsida ja leida.

Samuti oli mälestute kogumisele otsa lahti teinud õpilased Andrus ja Tauri G2-4 klassist, kelle algatusel on valminud kooli ajaloost veebileht ja kokku pandud videolõik esimestest mälestustest.
Mida siis ühele aastasele koolile soovida… palju eredaid mälestusi ka järgnevateks aastateks, et oleks millest rääkida ja mida meenutada!

Palju õnne, armas SRG!