Raamatukogu

Meie kooli raamatukogu asub teisel korrusel. Nii uus kui on meie koolimaja, on ka raamatukogu.

Raamatukogu täieneb pidevalt. Ka sinul on võimalus oma osa anda – kui sul on mõte, milline raamat võiks meie raamatukogus olla, siis anna sellest teada. Äkki ongi võimalik hankida.

Ülevaate laenutatavatest raamatutest saab Raamatukogude Info- ja Kataloogisüsteemist RIKS. Kui sul on vaja raamat riiulilt üles leida, on kõige targem pöörduda raamatukoguhoidja poole – praegusel hetkel on raamatud riiulitel suhteliselt juhuslikult ja nende leidmine võib olla keerukas.

Teoste ja nende autorite tutvustusi saab lugeda ka raamatukogu kodulehelt. Seal on ka palju muud huvitavat nii kirjanduse, teatri kui ka kino kohta. Aga kannatust – siingi on asjad pidevas arengus ning kõik ei ole täna kindlasti nii, nagu nad on seda homme.

Lisaks raamatute laenutamisel on võimalik raamatukogus

• laenutada ka vihikuid, kui sul juhtub keset koolipäeva vihik täis saama,
  • laenutada õppepäevaks sülearvuti,
  • paljundada ja printida koolitööga seotud materjale,
  • lugeda värskeid ajalehti ning lahenda sealt ristsõnasid ja sudokusid,
  • mängida malet ja kabet,
  • panna kokku suuremaid ja väiksemaid puslesid,
  • kohtuda eranditult meeldivate inimestega.

Kohtumiseni raamatukogus!