Sisseastumise infotund toimub 20.veebruaril

Infotund õppekorralduse ja sisseastumiskatsete tutvustamiseks toimub 20. veebruaril kell 18.30 Saue riigigümnaasiumis. Infotundi on võimalik jälgida ka otseülekandena veebis. Linki jagame vahetult enne infotunni toimumist.

Infotunnis tutvustatakse kooli, õppetööd ja õppekorraldust. Samuti antakse täpne ülevaade sisseastumise ajakavast, tingimustest ja protsessist. Infotund on suunatud õpilastele, kel on huvi oma õpinguid jätkata Saue riigigümnaasiumis, lastevanematele ning ka laiemalt kogukonnale, kellel kooli vastu huvi. Peale infotundi on võimalik tutvuda koolimaja ja spordihoonega.

SRG vastuvõtukord on hetkel uuendamisel ning lisame kodulehele veebruarikuu alguses. Oluliste kuupäevade ja üldiste põhimõtetega saad tutvuda siit.