Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis

24. jaanuaril sõitsime Kiili Spordihalli Harjumaa koolidevahelistele meistrivõistlustele võrkpallis. SRG-st oli võistlustules nii noormeeste kui ka neidude võistkond.

Noormeeste arvestuses võttis osa 11 võistkonda. Alagrupis olime koos Kuusalu Keskkooli ja Jüri Gümnaasiumi võistkondadega. Mõlemad mängus õnnestus meil 2:0 võita ning tagasime pääsu veerandfinaali.
Järgmiseks vastaseks oli Loksa Gümnaasium, kes osutas küll südi vastupanu, kuid võit siiski meile geimidega 2:0.
Poolfinaalis kohtusime tugeva võõrustaja Kiili Gümnaasiumiga, kellele pidime põnevas lahingus alla vanduma tulemusega 1:2.
3.-4. koha mängus suutsime paremuse maksma panna 3-geimilises mängus Keila Kooli vastu, võites tulemusega 2:1, tasuks 3. koht ja pronksmedalid!

Koosseisu kuulusid: Karl Henrik Liive , Mathias Treiel, Kristofer Kuusekänd, Dewid Weiss, Silver Krüger, Joosep Epner, Christofer Valkenklau, Sven Erik Manglus.

Neidude turniirist võttis osa 10 võistkonda. Alagrupimängudes ei saanud me hästi mängu käima ning kaotasime mõlemad mängud, seda siis Viimsi Gümnaasiumi ja Keila kooli vastu.
Kohamängus Maardu Gümnaasiumiga oli pilt juba parem ning tulemusega 2:0 saavutati turniiril 9. koht!

Koosseisu kuulusid: Hinge Riistop, Meiu Triin Liivrand, Mia Marleen Vaikla, Heleriin Valk, Tuuli Neidi Saks, Hanna-Liisa Stroo, Meia Nargla