Saue vald tunnustas õpetajate päeval valla haridusasutuste töötajaid

Saue Riigigümnaasiumi õpilasnõustaja Kaie Toomet pälvis tunnustuse oma silmapaistva töö eest. Lisaks õpilasnõustaja rollile paneb Kaie end proovile ka õpetajana, juhendades 10. klassi „Ennastjuhtiv õppija“ kursust. Tema käe all õpivad noored arendama õpioskusi, ajaplaneerimist ja enesekindlust avalikul esinemisel. Kaie on tuntud oma suure südame ja aususe poolest. Tema empaatiline, rahulik ja tasakaalukas loomus aitab rahustada ka kõige ärevamaid õpilasi. Ta on meister leidma kompromisse õpetajate ja õpilaste vahel, luues kokkuleppeid, mis toetavad kõigi heaolu. Lisaks on Kaie hinnatud kolleeg, kes on alati olemas, et pakkuda tuge nii rõõmudes kui ka muredes. Aitäh, Kaie, et oled alati meie jaoks olemas!