Saue Riigigümnaasiumi 4. lend on lõpetanud – uuele teekonnale asub 153 noort, kellest 7 pälvisid kuldmedali ning 18 hõbemedali.
Kolme ühise aasta jooksul omandati teadmisi, loodi tugevaid sõprussuhteid ning koguti mälestusi, mis jäävad saatma veel pikaks ajaks.Soovime teile julgust unistada suurelt, usaldada iseennast ning astuda avatud meelega vastu uutele võimalustele ja väljakutsetele.
Palju õnne lõpetamise puhul ning suur aitäh 4. lennule nende kolme ühise aasta eest. Tuult tiibadesse! ![]()
![]()











