Hei, armas koolipere!
Peagi on sõbrapäev taaskord ukse taga ning sel aastal tähistame seda eriti vahvalt. Alates 5. veebruarist on võimalus meisterdada Veiko juures kaarte ning kuni 10. veebruarini saad tellida oma armsamatele roose.
Roose saad tellida ka koolitöötajatele, seega paneme õpetajate silmad veelgi rohkem särama!
ROOSID: 1 tk=2€
SÕBRANÄDALA KAVA:
Teisipäev- kanna roosat või punast, kui su süda on võetud ning valget, kui oled vaba ja vallaline.
See on ka viimane päev rooside tellimiseks!
Kolmapäev- stiilipäev “On Wednesdays we wear pink”
Otsi välja oma kõige roosamad riided ning saada palju kaarte, sest see on viimane päev!
13.00 toimub aatriumis Kahoot ning parimatele on ka auhinnad.
Neljapäev- stiilipäev Double Trouble. Riietuge samamoodi ja matchige oma hea sõbraga kogu päeva!
PS: sinu teine pool peab käima sinuga samas klassis. (mentorid võivad samuti paaris osaleda)
Õhtul kell 18.00 võta kaasa üks mõnus tekike ja hea sõber ning naudime üksteise seltskonda filmiõhtul.
Terve nädala jooksul mängib meie armas kooliraadio meile ka teemakohast muusikat.
Kõik roosid ja kaardid jagab 12. veebruaril laiali õpilasesindus.
Muidugi kuuluvad stiilipäevad ka klassikarika arvestusse ning arvutustel võtame kolme päeva keskmise tulemuse. Hindamisest aga nii palju, et arvesse võtame nö päris riideesemeid. Näiteks, kui on vaja kanda valget, siis tavalisi valgeid sokke, mida oleksid nagunii kandnud, arvesse ei võeta. Samuti peab ka neljapäeval olema oma kaksikuga võimalikult sarnane ning lihtsalt näiteks mustast särgist ei piisa. Täname kõiki mõistva suhtumise eest!
Seniks aga palju rõõmu ja armastust igasse päeva. Hoiame üksteist!
ÕE Suunatuli